Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL: NOVÁ, VÝHODNĚJŠÍ ZÁZNAMOVÁ SLUŽBA

S platností od pondělí 8. června 1998 zahajuje společnost EuroTel Praha prodej nových druhů Záznamové služby, diferencovaných podle individuálních nároků a požadavků a výrazně výhodnějších pro zákazníka. Nové záznamníky – Praktik, Universal a Professional – se liší rozsahem poskytovaných služeb a dalšími parametry, například počtem uložených zpráv, jejich délkou, dobou pro archivaci uložených nebo vyslechnutých zpráv a délkou vzkazu pro volající. Parametry, které jednotlivé druhy Záznamové služby poskytují, si navíc zákazník může doplnit či rozšířit přikoupením nové doplňkové služby s obchodním názvem Holiday s měsíčním poplatkem 50 Kč. Aktivaci všech druhů Záznamové služby přitom společnost EuroTel poskytuje zdarma !

Záznamník Praktik obsahuje všechny výhody a funkce klasické Záznamové služby. Registruje a ukládá všechny vzkazy a o nových záznamech informuje majitele krátkou textovou zprávou na displeji přístroje. Bezpečnostní kód pochopitelně zaručuje plnou diskrétnost všech uložených zpráv. Záznamník Praktik, který každý z nových zákazníků získává automaticky a může užívat zcela zdarma tj. bez aktivačních a měsíčních poplatků, se vyznačuje snadnou, nenáročnou obsluhou a spolehlivostí.

Záznamník Universal obsahuje i některé doplňkové funkce. O uložených zprávách informuje služba Universal uživatele zpětným voláním na číslo mobilního telefonu nebo na libovolné jiné číslo v České republice, předem namluvené zprávy automaticky odesílá na stanovená telefonní čísla (například v případě, je-li linka obsazena), umožňuje Přesměrování zpráv včetně komentáře na další telefonní čísla a na každou novou zprávu může majitel mobilního telefonu okamžitě reagovat odesláním vlastního vzkazu .

Pro nejnáročnější zákazníky je určena služba Professional, která spojuje funkce záznamníku s výhodami Faxové služby a Faxové schránky. Se službou Professional můžete přijímat, přesměrovat, archivovat nebo kdykoli vytisknout veškeré faxové dokumenty, vlastní faxové zprávy potom můžete nejen odesílat, ale i připojovat k přijatým dokumentům. Dokumenty, které záznamník Professional přijme v nepřítomnosti majitele přístroje, je možné automaticky a v určeném čase doručit na stanovené telefonní číslo. Vlastní zprávy potom můžete podle předem vytvořených osobních seznamů rozesílat na více faxových čísel současně.

Absolutní novinkou jsou Číselné zprávy. S uvedenou funkcí si můžete vybrat mezi klasickou hlasovou zprávou nebo telefonním číslem, které se volanému zobrazí s textem “Volejte, prosím, číslo XYZ. Záznamová služba EuroTel.” Další novinkou je, že Vám Záznamová služba sdělí nejen čas kdy byla zpráva uložena ale i číslo volajícího. Pokud má volající na svém záznamníku nahráno i jméno schránky, ohlásí se zpráva přímo jménem. Například: “Od Jana Nováka přijata ve třináct hodin třicet minut.” Podmínkou je samozřejmě přenesení čísla volajícího po síti. A při odpovědi nemusíte číslo vytáčet, protože záznamník Praktik, Universal nebo Professional Vás s volajícím spojí !

“Pouze se společností EuroTel můžete v rámci jediné služby získat jak hlasové, tak faxové zprávy,” říká Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel. “S faxovým dokumentem můžete nakládat jako s běžnou hlasovou zprávou tj. můžete na vzkaz odpovědět, můžete jej přesměrovat, připojit vlastní komentář, případně si mezi uloženými zprávami můžete na přeskáčku vybírat podle naléhavosti.”

Zákazníkům, kteří využívají některý z existujících záznamníků (Hlasová schránka nebo Faxová schránka) a rozhodnou se pro změnu, stačí kontaktovat Oddělení péče o zákazníky společnosti EuroTel Praha. Druh záznamníku jim bude bezplatně vyměněn, přičemž individuální nastavení – například text zprávy pro volající nebo bezpečnostní kód – zůstane zachováno.

EuroTel Praha, spol. s r.o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51 %) a Atlantic West B.V. (49 %). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BELL) a MediaOne International, společnosti známé rovněž jako U S WEST International, součást MediaOne Group (NYSE:UMG).

Podtržené služby poskytuje v České republice pouze společnost EuroTel !

PŘÍLOHA

NÁZEV

AKTIVACE

MĚSÍČNÍ POPLATEK

     

PRAKTIK

ZDARMA

ZDARMA

     
 

PRAKTIK

PRAKTIK+HOLIDAY

     

Počet uložených zpráv

15

59

Délka uložené zprávy (minut)

2

2

Délka zprávy pro volající (sekund)

30

30

Doba uložení nových zpráv (dny)

10

35

Doba uložení vyslechnutých zpráv (dny)

5

5


 

NÁZEV

AKTIVACE

MĚSÍČNÍ POPLATEK

     

UNIVERSAL

ZDARMA

28,00 Kč

     
 

UNIVERSAL

UNIVERSAL+HOLIDAY

     

Počet uložených zpráv

30

79

Délka uložené zprávy (minut)

3

3

Délka zprávy pro volající (sekund)

60

60

Délka odesílané zprávy (sekund)

60

60

Doba uložení nových zpráv (dny)

10

35

Doba uložení vyslechnutých zpráv (dny)

5

5

Délka jména schránky (sekund)

30

30

NÁZEV

AKTIVACE

MĚSÍČNÍ POPLATEK

     

PROFESSIONAL

ZDARMA

95,00 Kč

     
 

PROFESSIONAL

PROFESSION.+HOLIDAY

     

Počet uložených zpráv

50

99

Délka uložené zprávy (minut)

3

3

Délka zprávy pro volající (sekund)

60

60

Délka odesílané zprávy (sekund)

60

60

Doba uložení nových zpráv (dny)

17

35

Doba uložení vyslechnutých zpráv (dny)

5

5

Počet stran v jedné faxové zprávě

100

100

Celkový počet faxových zpráv

100

100

Délka jména schránky (sekund)

30

30

Počet osobních seznamů

20

20

Počet čísel v jednom osobním seznamu

10

10

Pokud si zákazník současně s faxovou službou pořídí také záznamník Professional, zaplatí za společnou aktivaci 500 Kč a společné měsíční poplatky budou představovat 95 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.


Praha, dne 04.06.1998


                                                                        
Corporate Communication Dept.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:  
EuroTel Praha, spol. s r.o.  
Iva Taťounová   
Tel.: 02/6701 1163, Fax: 02/6701 1195 
 

 cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)