Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL OPĚT SPLNIL LICENČNÍ PODMÍNKY

Společnost EuroTel, největší provozovatel sítí GSM a NMT v České republice, obdržela dne 17.8.1998 v dopise od vrchního ředitele Českého telekomunikačního úřadu /ČTÚ/, Ing. Davida Stádníka, souhlasné vyjádření o splnění požadavků na provozování sítě GSM v plném rozsahu.

“Jsme velmi potěšeni, že vrchní ředitel Českého telekomunikačního úřadu potvrdil vysokou kvalitu naší sítě,” uvedl Jamie Macdonald, zastupující výkonný ředitel a ředitel provozní divize.

“Potvrzení licence přichází jako další dobrá zpráva pro našich více než 450.000 aktivních zákazníků i pro tisíce těch, kteří využívají naší výhodné nabídky mobilního telefonu za pouhých 98,- Kč u příležitosti 2. výročí zahájení provozu sítě GSM.”

Jen na investiční náklady vynaložil EuroTel do současné doby již 17 miliard korun a v investicích do rozšiřování rozsahu i hloubky celulárního pokrytí celé České republiky stále pokračuje.

“Potvrzení splnění podmínek daných licencí je dalším oceněním neustálých investic do poskytovaných služeb, jimiž zajišťujeme pro naše zákazníky vysokou kvalitu, kterou požadují,” řekl Jamie Macdonald.

EuroTel Praha, spol. s r.o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s. (51 %) a Atlantic West B.V. (49 %). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).


Praha, dne 18.08.1998

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195

 

cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)