Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
S NOVOU SLUŽBOU EUROTEL CONEX USPOŘÍ PODNIKY 40 AŽ 70 % PŮVODNÍCH NÁKLADŮ

V rámci nového konceptu služeb Virtuálních privátních sítí (VPS) představuje společnost EuroTel Praha novou službu, která je učena především pro střední a velké firmy.

Služba CONEX, která je již od poloviny roku 1998 v testovacím provozu, je určena pro velké firemní zákazníky a umožňuje přímé propojení mezi pobočkovou ústřednou (ústřednami) zákazníka a ústřednou společnosti EuroTel Praha. Jinými slovy: zajišťuje přímé a oboustranné propojení pevné lokální nebo plošné sítě zákazníka s mobilními telefony v sítích EuroTel.

Služba CONEX
nabízí celou řadu výhod vyplývajících z integrace komunikačních systémů. Velmi výrazná je úspora finančních nákladů, která se při využití speciálních sazeb pro spojení mezi mobilními telefony a pobočkovou ústřednou pohybuje - podle intenzity, profilu a charakteru provozu - mezi 40 až 70 % původních nákladů ! Navíc - zkrácením propojovací cesty a zjednodušením spojení se zvyšuje kvalita signálu. A nakonec - se službou CONEX získá zákazník i přímý přístup k řadě doplňkových služeb, mimo jiné ke službám GSM LIMIT (uzavřená uživatelská skupina), GSM PROMPT (zkrácená volba), k podmíněnému a nepodmíněnému přesměrování, k identifikaci volajícího, k přídavné záznamové službě a k dalším službám, plně podporovaným v rámci protokolu Euro ISDN, které se v současné době připravují. Zatímco zákazník zajišťuje pouze kompatibilitu vlastní pobočkové ústředny , všechny další elementy, včetně propojovací cesty, zajišťuje společnost EuroTel Praha.

EuroTel Praha, spol. s r.o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51 %) a Atlantic West B.V. (49 %). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).

Praha, dne 3.11.1998

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1163, Fax: 02/6701 1195

 

cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)