Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL NABÍZÍ NOVOU SLUŽBU GSM PROMPT
= VOLÁNÍ KRÁTKÝM ČÍSLEM

V rámci nového konceptu služeb Virtuálních privátních sítí (VPS) představuje společnost EuroTel Praha novou službu, která je učena především pro střední a velké firmy.

Pro firmy a instituce, které používají patnáct a více mobilních telefonů, je určena nová služba společnosti EuroTel Praha s obchodním názvem GSM PROMPT. S novinkou může příslušná skupina uživatelů volat pomocí tzv. krátkých čísel. Pro volání v rámci skupiny si zákazník vytvoří vlastní telefonní seznam, ve kterém jsou standardní telefonní čísla nahrazena zkrácenou volbou.

Službu GSM PROMPT mohou zákazníci využívat jak při volání mezi mobilními telefony v sítích GSM, tak při spojení s pevnou linku. Pro číslo mobilního telefonu mohou například využít shodné číslo s číslem linky, které má uživatel v rámci jejich pobočkové ústředny. Krátká čísla lze použít i pro přesměrování hovorů, krátké textové zprávy nebo pro datové a faxové přenosy. Navíc: služba GSM PROMPT neovlivňuje cenu hovoru, takže za spojení zaplatí stejný tarif jako při běžném, standardním volání ! Pro volání mimo skupinu (tj. na ostatní telefonní čísla) zákazník musí vytočit před volaným číslem tzv. odchozí kód "0" podobně jako u pobočkové ústředny, nebo použije číslo v mezinárodním formátu (+420…). Přímo mohou být volána pouze Tísňová čísla.

”Se službou GSM PROMPT je možné například v rámci podniku nebo instituce nadefinovat vlastní telefonní seznam shodný s linkami pobočkové ústředny PBX nebo jiná krátká, snadno zapamatovatelná čísla,” říká Iva Taťounová, tisková mluvčí EuroTel Praha, spol. s r.o.. ”Služba umožňuje komfortní, jednoduché a pohodlné spojení uvnitř skupiny, rychlou volbu a výběr čísel, pro která nepotřebujete diář !”

Službu GSM PROMPT poskytuje společnost EuroTel Praha za velmi výhodných podmínek - za každý mobilní telefon uvedený v rámci vlastního seznamu je aktivační poplatek 50,- Kč, měsíční poplatek 10,- Kč a pouze 20,- Kč za další případné úpravy či změny v seznamu (změna přiděleného čísla, vymazání či přidání dalšího čísla v seznamu).

EuroTel Praha, spol. s r.o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51 %) a Atlantic West B.V. (49 %). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).


Praha, dne 3.11.1998

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1163, Fax: 02/6701 1195

 

cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)