Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL NADĚLUJE SVÝM ZÁKAZNÍKŮM DÁRKY K VÁNOCŮM

Výjimečný dárek v podobě snížených cen připravila před vánočními svátky pro své zákazníky společnost EuroTel. Ve značkových prodejnách a dealerské síti EuroTel mohou zákazníci při předvánočních nákupech ušetřit až několik tisíc korun !

Skutečným hitem se stala sada GO HIT, která stojí pouhých 4.995 Kč a obsahuje - spolu s GO kartou a GO kuponem v hodnotě 500 Kč - také elegantní mobilní telefon Siemens C10 s minimálními rozměry, snadným ovládáním a spolehlivým provozem s řadou doplňkových funkcí (menu v českém jazyce, univerzální dialogová tlačítka, rychlá volba, zobrazení délky hovorů, zobrazení zmeškaných hovorů, podpora konferenčních hovorů, výběr vyzvánění ...).

Pro náročnější zákazníky je určena sada GO PRO s GO kartou a GO kupónem v hodnotě 1.000 Kč a především moderní, velmi výkonný a spolehlivý mobilní telefon Nokia 3110. A pozor - sadu GO PRO nabízí EuroTel v prosinci za pouhých 7.995 Kč (ve srovnání s obvyklou cenou 9.995 Kč) !

Ušetřit můžete i při nákupu některého z mobilních telefonů, které EuroTel nabízí v předvánočním období za zvýhodněné ceny. Například přístroj Nokia 5110 koupíte pouze za 3.995 Kč (běžná cena 9.995 Kč) a mobilní telefon Bosch GSM - COM 607 dokonce za pouhou 1 Kč (běžná cena 6.995 Kč) ! Pro zákazníky, kteří chtějí využít nejvýhodnějších tarifních programů T!P TOP a T!P 60, jsou určeny mobilní telefony Nokia 540 za bezkonkurenčních 2.995 Kč (běžná cena 14.995 Kč) a Nokia 550 za 5.995 Kč (běžná cena 18.995 Kč). Velmi výrazně zlevnil v prosinci 1998 také balík EuroTel Energy, se kterým získáte - pouze za 95 Kč - mobilní telefon Philips Diga, stolní nabíječ, baterii 900 mAh a jako dárek - fotoaparát.

"Všechny ceny uvádíme včetně daně z přidané hodnoty, takže zákazník neplatí ani o korunu více, něž uvádíme," zdůrazňuje v této souvislosti Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel. "Vánoční kolekce obsahuje nabídku s řadou atraktivních slev a mobilní telefony EuroTel proto budou určitě patřit k nejčastějším dárkům a překvapením pro nejbližší."

Absolutní novinkou je i Hlasový informační servis, dostupný pro všechny majitele mobilních telefonů v sítích T!P a EuroTel GSM Global od 01.12.1998. Přímo z mobilního telefonu mohou zákazníci získat řadu velmi užitečných údajů, kontaktů a informací. Například na INFO LINCE Základní služby (*900) získáte přesný čas, můžete si objednat buzení mobilním telefonem nebo automatické odesílání krátkých textových zpráv (SMS). INFO LINKA Rozšířené služby (*911) potom obsahuje například jízdní a letové řády, kulturní kalendář, programy televizních stanic, informace z obchodního a živnostenského rejstříku nebo měnové kurzy, úrokové sazby a další finanční informace. V předvánočním období je INFO LINKA rozšířena také o přehledy pracovní doby ve velkých obchodních domech a o informace o prodeji vánočních stromů nebo kaprů. Na Iince Poštovní služba (*922) můžete odeslat krátké textové zprávy, krátké faxové zprávy nebo elektronickou poštu na adresy, které si vyberete, například na jiný
mobilní telefon, na telefax či na e-mailovou schránku.

Praha, dne 2.12.1998
                                                                          Corporate Communication Dept.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1163, Fax: 02/6701 1195

 

cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)