Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL A DAVID COPPERFIELD NADĚLUJÍ TAKÉ DĚTEM

Společnost EuroTel Praha, největší provozovatel mobilních telefonů v České republice, se stala generálním partnerem pražských vystoupení světově proslulého Davida Copperfielda. Tento mág vystoupí se svým programem v Praze celkem dvakrát, a to ve čtvrtek 03.12.1998 v pražské Sportovní hale od 17:30 a 21:00 hod..

EuroTel se při této příležitosti společně s Davidem Copperfieldem rozhodli pomoci těm nejmenším. Opuštěným dětem, které pomoc potřebují nejvíce. Finanční dar v hodnotě 500.000,- Kč věnoval EuroTel s Davidem Copperfieldem Kojeneckému ústavu v Praze 4 - Krči na nákup monitoru základních životních funkcí COROTRONIX.

O spojení společnosti EuroTel s unikátními, velkolepými projekty se veřejnost mohla přesvědčit již mnohokrát. Vedle koncertu světového tenora Luciana Pavarottiho či každoročního hudebního festivalu E.T. JAM, na kterém v minulosti vystoupili mimo jiné takové hvězdy jako Sinead O´"Connor nebo Bjőrk, to v letošním roce bylo například letní vystoupení legendární skupiny The Rolling Stones, dále pak EuroTel Utkání Snů mezi Zlatým týmem olympijských vítězů z Nagana s Týmem hvězd z NHL či již tradiční EuroTel Žena Open s Martinou Navrátilovou.

,,Zcela v souladu s firemním sloganem ,,Různé produkty pro různé lidi" nabízíme našim zákazníkům kvalitní a spolehlivé služby a zároveň se snažíme podporovat zajímavé a unikátní projekty v nejrůznějších oblastech společenského dění," uvádí Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel. "V čase předvánočním, kdy EuroTel přichystal pro své zákazníky bohatou nadílku svých výhodných služeb, jsme velice rádi, že právě David Copperfield, který je ztělesněním kouzel, se k EuroTelu připojil, aby společně s ním nadělil i těm nejmenším." 


Praha, dne 2.12.1998

                                                                           Corporate Communication Dept.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1163, Fax: 02/6701 1195

 

cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)