Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EUROTEL GO HIT PŘINÁŠÍ HVĚZDY SVĚTOVÉHO HUDEBNÍHO NEBE

Ve Veletržním paláci v Praze zazáří Andrea Bocelli, R.E.M. a Cher
EuroTel Praha, největší provozovatel mobilních telefonů v sítích EuroTel GSM Global a T!P, se již podruhé stal generálním partnerem prestižního projektu Ceny Akademie populární hudby ´98. S logem a produkty společnosti EuroTel bude spojen ceremoniál udílení Cen Akademie populární hudby ´98, který se uskuteční dne 6.března 1999 ve Veletržním paláci v Praze a který bude v přímém přenosu přenášet TV NOVA.

Společnost EuroTel má to potěšení oznámit všem ctitelům populární hudby, že vedle skupiny R.E.M se slavnostního večera a vyhlášení Cen Akademie populární hudby zúčastní také hvězda populární hudby a stříbrného plátna zpěvačka Cher a známý italský zpěvák Andrea Bocelli,“ uvedla tisková mluvčí společnosti EuroTel, Iva Taťounová.

Cher zazpívá svůj hit Believe, který se již po několik týdnů drží v čele nejprestižnějších světových hitparád. Ve Veletržním paláci zároveň předá cenu „Album roku“.

Současný nejznámější italský zpěvák Andrea Bocelli zazpívá píseň Canto della Terra a předá cenu „Objev roku“. Společně se zástupcem EuroTelu pak předá dar v hodnotě 1.000.000,- Kč na charitativní projekt pomoci mladým lidem.

Jsme potěšeni, že se právě EuroTel stal generálním partnerem tak prestižního českého hudebního projektu, na kterém se navíc objeví hvězdy světového hudebního nebe. Ještě nikdy v historii vyhlašování Cen Akademie populární hudby se mezi hosty večera neobjevila tak silná sestava interpretů ze zahraničí. To jen potvrzuje, že kvalitní služby, které EuroTel poskytuje, se vždy spojují také s nejkvalitnějšími projekty konanými v České republice. Další, podobně zajímavé a atraktivní projekty z oblasti hudby připravuje EuroTel také pro letošní rok, přičemž Ceny Akademie populární hudby ´98 jsou právě prvním z nich,“ dodala Iva Taťounová.

Kvalitní hudba, která má kvalitní zvuk, je od ledna letošního roku navíc synonymem nejmodernější digitální technologie s názvem SuperSound. EuroTel je prvním a jediným operátorem v České republice, který prostřednictvím technologie SuperSound svým zákazníkům poskytuje ještě vyšší kvalitu zvuku při telefonování v síti EuroTel GSM Global. Technologii SuperSound, kterou mohou využívat zákazníci pouze v několika málo zemích světa, EuroTel nabízí jako novou výhodu a hodnotu svým zákazníkům zdarma.


Praha, 25.02.1999


Pro další informace, prosím, kontaktujt :
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195

 


cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)