Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
EuroTel brzy nabídne mobilní telefony Iridium

EuroTel, přední operátor sítí mobilních telefonů v České republice, s potěšením přijal informaci, že Český telekomunikační úřad (ČTÚ) schválil provozování satelitního komunikačního systému Iridium také v České republice.

“Nyní očekáváme písemné schválení k prodeji mobilních telefonů Iridium, na jehož základě budeme oprávněni je našim zákazníkům nabízet,” uvedl v této souvislosti Ed Kingman, generální ředitel společnosti EuroTel.

Rozšíření naší nabídky o služby satelitního systému Iridium znamená její další vylepšení.

Zákazníci společnosti EuroTel mohou již nyní využívat nejlepšího pokrytí v České republice, v současné době je pokryto 98 % populace. Pouze zákazníci společnosti EuroTel se také mohou těšit z technologie SuperSound, která umožňuje zřetelnější přenos hovorů než standardní GSM. Špičkovou technologii SuperSound poskytuje EuroTel všem svým GSM zákazníkům zdarma.

Je třeba také dodat, že společnosti EuroTel byl jako první telekomunikační společnosti v České republice udělen prestižní mezinárodní certifikát kvality ISO 9001. Osvědčení jako je ISO 9001 je důležité nejen pro velké společnosti, které dávají přednosti nákupu služeb a zboží u certifikovaných partnerů, ale i pro ostatní zákazníky, pro něž je toto osvědčení důkazem služeb nejvyšší kvality.


EuroTel Praha, spol. s r.o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).


Praha, 04.05.1999

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.,
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195

 


cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)