Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)

Pouze s EuroTelem můžete ze zahraničí volat zdarma !

Nové, výhodné nabídky od společnosti EUROTEL

 

Léto je tady, a proto EuroTel již nyní pro své zákazníky připravil další nové, lákavé letní nabídky. Každý zákazník, který si v období od 24. května do 31. července zakoupí a zaktivují mobilní telefon v síti EuroTel GSM Global, obdrží zdarma kredit v hodnotě 1 000,- Kč na odchozí hovory ze zahraničí. Jedinou podmínkou je zaktivování služby mezinárodního roamingu, a to je možné ve všech značkových prodejnách, u dealerů společnosti EuroTel nebo dokonce telefonicky na číslech 6701 6701 případně *11 z mobilního telefonu. A pak už mohou zákazníci po celou letní sezónu od 1. června do 31. srpna využívat tento kredit pro volání ze svého mobilního telefonu v zahraničí. Není třeba celou částku provolat najednou, lze telefonovat opakovaně, v různých časech i v různých zemích.
Další atraktivní nabídkou společnosti EuroTel je nový mobilní telefon Alcatel One Touch Club+ za zvýhodněnou cenu, která činí pouhých 95,- Kč včetně DPH. Toho, kdo se rozhodne tuto nabídku využít, čeká hned několik příjemných zpráv. Za již zmiňovanou výhodnou cenu navíc zákazník získá unikátní SuperSound, který výrazně zdokonaluje kvalitu hovorů a EuroTel jej poskytuje jako jediný operátor v České republice. Při nákupu mobilního telefonu Alcatel One Touch Club+ si zákazník může vybrat mezi černou, stříbrnou či bronzovou barvou. V neposlední řadě samozřejmě může využít kredit v hodnotě 1.000,- Kč na odchozí hovory uskutečněné v zahraničí. To všechno dohromady mu dává výborné předpoklady, aby mohl strávit krásnou dovolenou podle svých představ, ať už doma nebo v zahraničí, s vědomím, že na EuroTel se může vždy spolehnout.
"Zájmy a potřeby našich zákazníků máme na mysli po celý rok a stále se rozšiřující, vysoce kvalitní služby, které společnost EuroTel poskytuje, jsou toho nepochybným důkazem. Léto je poněkud výjimečné období, řada lidí cestuje více než obvykle, a tak naše nabídka vychází ze snahy maximálně zpřístupnit mobilní komunikaci co největšímu počtu lidí, a to jak příznivými cenami mobilních telefonů, tak kvalitou služeb,” uvedla Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel.

EuroTel Praha, spol. s r. o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).

 

Praha, 01.06.1999

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)