Home
logo EuroTel

 

 

 

 

n_empty.gif (295 bytes)
NOKIA 650 = T!P PRO MODERNÍ POHODLÍ

Nejmenší mobilní telefon pro síť T!P má nejmodernější funkce a FM rádio

Společnost EuroTel nabízí nejširší spektrum služeb v oblasti mobilních komunikací. Provozuje totiž nejen síť EuroTel GSM Global, ale i síť T!P, která nabízí nejširší pokrytí České republiky a bezkonkurenčně nejnižší sazby pro volání. O tom, že společnost EuroTel neustále investuje do sítě T!P, svědčí například stálá výstavba nových základnových stanic.

S cílem neustále zdokonalovat své služby a rozšiřovat kvalitní produktové porfolio přichází EuroTel se zcela novým a bezkonkurenčním mobilním telefonem NOKIA 650 určeným pro síť T!P. Jedná se o nejmenší, nejlehčí a nejmodernější telefon, který byl vyvinut na platformě oblíbeného mobilního telefonu NOKIA 6110 používaného v systému GSM. Častější uživatelé tohoto elegantního telefonu docílí nejvýhodnějšího volání v kombinaci s programem služeb T!P60.

NOKIA 650 podporuje nové, rozšířené funkce NMT 450 jako například zobrazení čísla nebo jména volajícího, směrový znak pro mezinárodní hovory a hodiny. Její uživatel si může vybrat z 35 vyzváněcích tónů a zvolit dva volitelné jazyky. A to pořád ještě není všechno. Nokia 650 má zabudovaný FM radiopřijímač pro poslech rozhlasových stanic. Stačí pouze k telefonu připojit přenosné hands free, které je součástí standardní výbavy telefonu.

“Na zákazníky své sítě T!P EuroTel rozhodně nezapomíná. I v této oblasti se držíme zásady poskytování nejkvalitnějších služeb a do sítě T!P průběžně investujeme. Přístroj Nokia 650 má všechno, co uživatel od mobilního telefonu očekává, ale navíc je malý, lehký a atraktivní. Nokia 650 a síť T!P s nejširším pokrytím jsou správnou volbou pro zákazníka, který požaduje moderní telefon a nejnižší cenu služeb na trhu,”
uvádí k novému telefonu Nokia 650 Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel.

Co vlastně NOKIA 650 svému uživateli nabízí? Nastavení pěti různých profilů vyzvánění podle prostředí, ve kterém se právě nachází, takže pak zazvoní hlasitě venku, ale potichu upozorní svého majitele na volání v průběhu jednání. Dále nabízí paměť na 200 jmen a telefonních čísel. Baterie dodávaná standardně s tímto telefonem je nejvýkonnější baterií v rámci nabídky T!P telefonů a představuje až 2,5 hodiny hovoru nebo 120 hodin pohotovostního režimu. Když má uživatel mobilního telefonu Nokia 650 volnou chvilku, může si zahrát na velkém, plně grafickém displeji některou ze čtyř elektronických her. Jindy zase přijde vhod kalkulačka s funkcí výpočtu směnných kurzů nebo kalendář s možností nastavení budíku. Veškeré příslušenství je kompatibilní s příslušenstvím telefonů sérií Nokia 5100- a 6100-.

Dotovaná cena telefonu, tj. cena při současné aktivaci je 5.995,- Kč včetně DPH.

Nedotovaná cena, tj. cena bez současné aktivace je 18.995,- Kč včetně DPH.

Pouze EuroTel uvádí ceny mobilních telefonů včetně DPH!


EuroTel Praha, spol. s r. o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).

Praha, 16.07.1999

Pro bližší informace, prosím, kontaktujte:
EuroTel Praha, spol. s r.o.
Iva Taťounová
Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195
cover02_copyrigt.gif (1137 bytes)