HOME
logo EuroTel

 

 

 

 

Nová služba – Program MOBIL+


Obsah služby :
Na základě požadavků našich účastníků byl vytvořen upgrade program MOBIL+ .
Jednoznačnou výhodou tohoto programu je možnost výměny telefonu za novější typ a zároveň ponechání si stejného telefonního čísla.
MOBIL+ navazuje na předchozí upgrade program nazvaný Mobil Šek , který v první fázi proběhl na jaře minulého roku, a ve kterém byly nabídnuty mobilní přístroje typu Bosch 607 a Nokia 3110.
Nová služba - Program MOBIL+

Podmínkou pro využití tohoto programu je, že účastník užívá služeb EuroTelu GSM Global, vypršel mu závazek z Dodatku, má dobrou platební morálku, podepíše nový Dodatek, kterým se zavazuje užívat služeb společnosti EuroTel dalších 24 měsíců a zaplatí poplatek za využití služby Mobil+ ve výši 2.995,- Kč vč. DPH. Pokud účastník splňuje tyto podmínky, může si vybrat jakýkoli dotovaný GSM mobilní telefon z aktuální nabídky společnosti EuroTel.

Program MOBIL+ mohou využít i účastníci, kteří nemají GSM mobilní telefon za zvýhodněnou cenu a mají uzavřenou Smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb (nikoliv GO). Zde je však podmínkou, že jejich mobilní přístroj je aktivní v síti společnosti EuroTel již více než 4 měsíce.


Program vstupuje v platnost od 23.8.1999.

 

 

Copyright EuroTel Praha spol. s r.o.