Advertising Management by IP Netvertising

Katalog

- přidat/aktualizovat firmu
- hlavní strana


Počítačové Fórum

Portál

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? MODRÉ STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskutečnil ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99 Pokud vás zajímá závěrečná zpráva z veletrhu ...
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.

Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 

  Zdraví vás poslední CD-ROM s datem 19..

Vážení uživatelé PC,

právě jste na vašem počítači aktivovali poslední CD-ROM katalogu MODRÉ STRÁNKY, které nese datum 1999. To další, jarní cédéčko, již bude mít označení 2000. Co se mezi tím udá s vaším počítačem, záleží jen na vás. My jsme se snažili v tomto vydání katalogu a CD-ROM přinést potřebné rady a informace, které vám pomohou překonat problém Y2K bez vážných trablů. Nemalujeme čerta na zeď, jen chceme upozornit, co všechno můžete nalézt v podzimním vydání.

Kromě řady informací, demoverzí, prezentací i demo her na CD-ROM naleznete kompletní fulltextové zpracování katalogu MODRÉ STRÁNKY tak, jak jste na ně již zvyklí. Prostřednictvím CD-ROM můžete nahlížet a listovat v upravené verzi našeho webu, který samozřejmě v on-line podobě naleznete na známé adrese http://modre.stranky.cz. Pokud jste právě připojeni na internet, můžete využít vyznačené aktivní odkazy a čerpat aktuální informace z on-line verze katalogu. Pokud tuto možnost zatím nemáte, naleznete hledané informace ve zkrácené podobě na CD-ROM. Součástí CD-ROM je i katalog WWW STRÁNKY, který zde je ve formátu html. Jeho on-line podobu hledejte na http://katalog.stranky.cz

Věříme, že se naše nejnovější cédéčko stane vašim oblíbeným nejméně do data, kdy obdržíte další, již v roce 2000. Vaše připomínky a náměty si rádi přečteme na info@stranky.cz. Na základě vašich mailů se snažíme o neustálé zlepšování našich služeb a rozšiřování aktuálních informací z oboru, který je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících, z oboru informačních technologií.

Redakce Modrých stránek


(c)1996-99 Agentura Modré stránky s.r.o.