PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Aktuálně

Připravili jsme pro vás nové vydání katalogu WWW stránky, jehož elektronickou podobu jste právě otevřeli. Katalog v tištěné podobě je stále jediným katalogem - adresářem internetových adres tuzemských firem a organizací. Mělo by nás těšit, že nemáme konkurenci, našim cílem však je poskytovat žádané informace tou nejvhodnější formou. Proto je katalog jednak v tištěné podobě, dále v elektronické verzi na CD-ROM a v on-line verzi na internetu na našich http://katalog.stranky.cz.

Vzhledem k tomu, že internet prožívá konečně i u nás bouřlivý rozvoj, objevují se nabídky na bezplatné připojení, různé firmy přicházejí s nabídkami, které jsou dostupné stále širšímu okruhu uživatelů. Internetových stránek přibývá, což můžete zaznamenat právě na tištěné podobě katalogu, který má již 64 stran. Stávající náklad i periodicita již přestává vyhovovat, a proto pro rok 2000 chystáme ve spolupráci s BMI další změny. Ale to bychom předbíhali, v rukou (resp. ve svém PC) máte aktuální vydání katalogu, které obsahuje více než 7000 adres internetových stránek. Jako dárek jsme pro vás připravili další CD-ROM, které připravil ÚSIS a jehož obsahem je spousta informací na téma "problém roku 2000". Pokud jste se zatím problému zvanému zkráceně Y2K dostatečně nevěnovali, máte nyní vhodnou příležitost. Na CD-ROM naleznete vše potřebné.

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.