PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Naši zákazníci

Za dobu existence obou katalogů jsou našimi pravidelnými zákazníky nejdůležitější firmy z oboru informačních technologií (Microsoft, Novell, DELL Computer, AutoCont, Oracle, 100Mega, PVT, A&A, Expert & Partner Engineering, SPT Telecom, Radiomobil a mnoho dalších) i mimo něj (např. Brněnské veletrhy a výstavy, Chemopetrol, Živnostenská banka, Expandia Banka, Konsolidační banka).

Vždy při poskytování služeb našim klientům dbáme na komplexnost našich služeb a spokojenost zákazníka, o čemž se můžete sami přesvědčit. Rádi přivítáme jakékoliv připomínky k našim produktům i službám a vždy se budeme těšit na spolupráci s vámi.

Napsali nám, napsali o nás

...Vaše stránky nám velmi vyhovují (v současné době plní dokonce lépe svůj účel než k tomu určený server MŠMT ČR) ...
(Vladimír Šmíd, Masarykova univerzita Brno)

... těšíme se na Vaše další informace. Pro naši firmu je Internet už asi půl roku absolutní nutnost. Vaše projekty se nám velice líbí a fandíme Vám.
(Ing. Zbyněk Zelenka, Agentura Zelenka )

Adresy tuzemských podniků na Internetu lze najít v informačním katalogu WWW stránky
"...Prudký rozvoj informačních sítí a především geometrickou řadou rostoucí počet připojených účastníků si podobně jako kdysi u telefonních čísel vyžádal jejich přehledné třídění. První vlaštovkou v tomto směru je v tuzemsku katalog WWW stránky, v jehož prvním vydání lze najít adresu takzvané domovské stánky různých firem a institucí na Internetu, cestovními kancelářemi počínaje a třeba sídlem amerického prezidenta konče. Přestože již mnoho podnikatelů pochopilo, jak obrovský prostor ke své prezentaci mají prostřednictvím on-line služby World Wide Web (WWW) spadající pod Internet, tak v tuzemsku narazili na výrazný problém - zákazník nevěděl, kde je má na síti hledat. Právě to řeší katalog WWW stránky, neboť u každé uváděné firmy uvádí plnou adresu její domovské stránky, na které prezentuje své výrobky nebo služby..."
(MLADÁ FRONTA DNES, 23.5.1996)

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.