PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskutečnil ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum ´99 a zde se můžete podívat nazávěrečnou zprávu
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Víte že...

...součástí doprovodného programu letošního veletrhu INVEX Computer ´99 bude opět INVEX Squash Cup ´99, který pořádají Brněnské veletrhy a výstavy ve spolupráci s Agenturou Modré stránky.

2. ročník turnaje bude probíhat den před zahájením veletrhu INVEX, a to v neděli 3. října 1999 od 7.30 v areálu Squash Slovan, Štolcova 6, Brno, na moderních squashových celoprosklených kurtech. Zúčastnit se může každý vystavovatel veletrhu INVEX, jeho hosté, novináři, ....

Prvního ročníku INVEX Squash Cup ´98 se zúčastnilo celkem 48 mužů a 8 statečných žen. Turnaj se odehrál ve velmi přátelské atmosféře a na jeho účastníky, kteří se za celý den dost zapotili, čekalo navíc ve večerních hodinách příjemné posezení, kde si určitě měli čas vše pořádně sportovně "vyříkat".

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.