PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Agentura Modré stránky

Známá je především jako vydavatel specializovaného katalogu firem z oboru informačních technologií MODRÉ STRÁNKY, který již od podzimu roku 1993 mapuje trh s výpočetní, telekomunikační a kancelářskou technikou u nás. Katalog si za dobu své existence získal pověst jednoho z nejlepších informačních zdrojů v oboru. Jako doprovodný titul katalogu vydává Agentura také již od roku 1993 CD-ROM se stejnojmenným názvem, který slouží firmám jako možnost prezentace software v různých podobách. Tento CD-ROM je od jara 1997 součástí každého katalogu a vychází u nás v ojedinělém nákladu min. 30.000 ks. Nyní CD-ROM MODRÉ STRÁNKY obsahuje kompletní databanku firem ve fulltextové podobě (cca 7.000 firem) společně s převážně plným zněním více než 20 odborných i obecných periodik. Fulltextově zpracované publikace jsou opět doplněny demoverzemi software a multimediálními prezentacemi. Od roku 1996 v souladu s postupem nových informačních techologií je pravidelně zveřejňována i ON-LINE podoba katalogu na Internetu, a to zdarma.

Dalším vydávaným katalogem je oborově členěný katalog domovských stránek českých firem, podniků a institucí na Internetu s názvem WWW STRÁNKY. Adresář firem je doplněn zajímavými články o celosvětové informační síti Internet a jejich možnostech využití pro firmy i jednotlivé uživatele. Je koncipován pro běžné čtenáře se základní znalostí problému. I tento katalog je zpracován ve fulltextové podobě na CD-ROMu MODRÉ STRÁNKY a samozřejmostí je jeho elektronická podoba na Internetu.

S příchodem Internetu se rozšířila činnost v podobě elektronického publikování na tomto médiu budoucnosti. Pomocí naší technologie duálního publikování umožňuje každému vydavateli, který se chystá elektronicky publikovat, to správné řešení. Řešení, které z textů, tabulek, grafů i obrázků (eventuálně i zvuku, animací a videa) vytvoří atraktivní knihu. Bez velkých modifikací umožňuje umístit data jak na CD-ROM (potažmo DVD-ROM), tak i na Internet. Spolupracujeme v tomto směru na zajímavých projektech s Hospodářskou komorou ČR, významnými vydavateli jako jsou Economia, Ringier, dále Svazem českých nakladatelů a knihkupců a jejich členy, největšími českými knižními vydavateli.

Agentura MODRÉ STRÁNKY tedy poskytuje služby reklamní, propagační, publikační i informační, direct marketingové aj. V současné době je další výrazný podíl naší činnosti na poli elektronického publikování. Agentura je členem asociace elektronického publikování EPA (Electronic Publishing Association) se sídlem v USA  a Asociace poskytovatelů obsahu sítě Internet (APO).

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.