PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

EuroTel na INVEX Computer '99

4. - 8. října 1999 se jako každoročně zaplní prostory Brněnského výstaviště tisícovkami návštěvníků, kteří zavítají na 9. mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií INVEX Computer.
Společnost EuroTel, vedoucí provozovatel sítí mobilních telefonů v České republice, se na této prestižní akci představí hned na dvou místech.

Hlavní výstavní plochu společnosti EuroTel návštěvníci naleznou v pavilonu Z a zájemci se zde budou moci seznámit se širokým spektrem služeb společnosti EuroTel, včetně speciálních nabídek a žhavých novinek založených na moderní telekomunikační technice a špičkových technologiích. Protože EuroTel důsledně vyvíjí své moderní a kvalitní služby s cílem uspokojovat individuální potřeby zákazníků, každý si na stánku společnosti EuroTel jistě najde to své.

A to zdaleka není všechno. Součástí expozice bude také atraktivní program s tanečním vystoupením, velkou soutěží o GO sady, velkoplošnou video obrazovkou, laserovou show a mnoha dalšími zajímavostmi.

Již při příchodu k pavilonu Z upoutá venku návštěvníky nepřehlédnutelná "EuroTel Truck Show", která je součástí hlavní expozice a představí zájemcům především značkové prodejny a Oddělení služeb zákazníkům společnosti EuroTel. Vedle toho, že i zde se zákazník dozví vše, co ho zajímá a ještě mnohé navíc, může se zde také zúčastnit velice atraktivního programu, který bude trvat po celou dobu konání veletrhu.

Přijměte tedy naše srdečné pozvání na INVEX Computer '99

Místo:
Výstaviště Brno, pavilon Z
Datum:
4. - 5. října 1999 - 9:00 - 18:00 hod.
odborné a tiskové dny

6. - 7. října 1999 - 9:00 - 18:00 hod.
8. října 1999 - 9:00 - 16:00 hod.
dny pro veřejnost

Výstavní plocha:
indoor 225 m2, outdoor 300 m2

Bližší informace:

EuroTel Praha, s.r.o.
Sokolovská 855/225
190 00 Praha 9
tel.: (02) 67 01 11 93
fax: (02) 67 01 11 95
e-mail: info@eurotel.cz
WWW:http://www.eurotel.cz 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.