PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Řešení komunikace vašeho notebooku

Firma Xircom prolomila poslední bariéry mobilní komunikace svoji patentovanou řadou RealPort - adaptérů PC Card s integrovanými konektory.

Jak totiž vyplývá ze studie časopisu InfoWorld Magazine (11/97), největším problémem mobilních uživatelů PC Card jsou ztracené nebo jinak poškozené kabely. Protože Xircom, jakožto vedoucí firma na trhu mobilních komunikačních řešení pro notebooky, neustále hledá možnosti, jak učinit mobilní komunikaci ještě rychlejší a snadnější, přetváří výrobky dnešních běžných řad na inteligentnější a více integrovaná komunikační řešení.

Řada integrovaných PC Card RealPort obsahuje všechny funkce, které potřebujete k úspěšnému připojení, ať už jste v kanceláři, na cestě, nebo kdekoliv jinde na světě. Stačí pouze jediná PC Card – nepotřebujete už žádné další kabely a různé redukce, u kterých hrozí jejich ztráta či zničení. Vše, co musíte udělat, je pouhé připojení komunikačních kabelů se standardními koncovkami RJ-45 (Ethernet) nebo RJ-11 (telefon) přímo do PC Card! Po skončení práce jednoduše kabely odpojíte, zavřete případně krytku PC Card slotu na notebooku a můžete jít!

Komunikace s využitím vašeho notebooku ještě nikdy nebyla tak robustní, spolehlivá a snadná. Tento adapter zkrátka nabízí vyšší produktivitu práce při současných nižších nákladech na provoz (neocitnete se nikde bez spojení kvůli zničeným/ztraceným kabelům, nehledě na cenu náhradní kabeláže).

Přednosti integrované PC Card RealPort

Karta RealPort nabízí jednodušší a přitom nejspolehlivější řešení připojení PC Card na trhu. Konektory pro modem a Ethernet jsou vestavěné v PC Card, čímž jsou eliminovány obavy ze ztracených/zničených kabelů. Stačí jen připojit standardní RJ-45 (Ethernet) a RJ-11 kabely (modem) přímo do konektorů v PC Card. Volný průchozí konektor pro tel. přístroj pak umožňuje v kanceláři přijímat hovory i bez opětovného odpojování modemového kabelu.

Bezkabelová PC Card firmy Xircom je přirozeným vyšším vývojovým stupněm v mobilní komunikaci. Neustálým technologickým prvenstvím Xircom potvrzuje svoje vedoucí postavení na trhu mobilních komunikačních řešení.

Řada integrovaných PC Card RealPort

PC Card řady RealPort řeší nejvýznamější problém dnešních mobilních uživatelů – ztracené, zapomenuté nebo zničené kabelové konektory (propojky) a vylomené vysouvací redukce. Řada RealPort tento problém odstranila integrací všech konektorů přímo do PC Card, čímž je zajištěna robustnost, spolehlivost a snadnost použití. Karta RealPort neobsahuje žádné pohyblivé součástky, které by se mohly ulomit nebo ztratit.

Jednotlivé produkty řady RealPort nabízejí mobilním uživatelům široký sortiment funkcí, včetně sítě Ethernet 10Mbps a 100Mbps, 56K modem, možnost upgrade na GSM, AMPS cellular nebo ISDN. Funkce GlobalACCESS navíc usnadňují přístup k informacím ze kteréhokoliv místa na světě.

http://www.aaa.cz

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.