PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Počítačové Fórum ´99
1. počítačový veletrh na internetu!

V záplavě jarních výstavních akcí s tématikou informačních technologií v Praze i mimo ní v minulých pěti letech se málokdo vyznal. Snad i díky tomu nemá Praha dodnes reprezentativní počítačovou výstavu. Těm z vás, kterým název Počítačové Fórum přijde známý, dáme za pravdu – stejnojmenná výstava se snažila strhnout na sebe pozornost již v roce 1995 na Výstavišti v Praze.

To, že se stal internet nezbytnou součástí každého veletrhu informačních technologií, již není nikomu divné. Celkem samozřejmě brali uživatelé českého internetu doprovodné rozhlasové a dokonce i televizní vysílání po internetu například z letošního INVEXu. Na jaře však budou moci navštívit v termínu od 15. do 18. března navštívit první veletrh informačních technologií právě na internetu.

Pod záštitou druhého ročníku kampaně Březen – měsíc Internetu se uskuteční u nás ojedinělá a z pohledu pořadatele také nekomerční akce v podobě veletrhu na internetu. Počítačové Fórum ´99, jak zní název akce, má za cíl seznámit a ukázat lidem na příkladě právě takovéto výstavy, v čem jsou možnosti praktického využití internetu a co všechno dokáže. Na úvod doplňme informace, že pořadatelem je Agentura Modré stránky (vydavatel jediného katalogu z tohoto oboru) a že účast na prvním ročníku veletrhu je pro vystavující i návštěvníky zcela zdarma.

Výstaviště

Virtuálním výstavištěm se po dobu konání veletrhu stane domovská stránka http://www.stranky.cz. Speciální grafická úprava i systém zpracování stránek bude připomínat klasickou výstavu, jakou známe. Vystavovatelé z oboru informačních technologií budou rozděleni podle svého zaměření a zájmu do jednotlivých virtuálních pavilonů, v nichž budou moci návštěvníci najít jednotlivé stánky. Stánkem se v tomto případě rozumí speciálně vytvořená stránka nebo jejich komplex, na serveru vystavovatele, určená k prezentaci jarních novinek, stručně řečeno jakýsi elektronický stánek na dané téma, produkt, službu či novinku.

Katalog

Každý veletrh, Počítačové Fórum nevyjímaje, má i svůj vlastní katalog. Firmy, které prostřednictvím aktualizačního formuláře na adrese http://www.stranky.cz/forum.htm projeví zájem vystavovat, budou zařazeni do databáze vystavovatelů včetně krátkého textového popisu vystavovaného sortimentu. Podle tohoto popisu pak pomocí vyhledávacího systému najdou návštěvníci s předstihem vystavující firmy se zbožím či službami, o které se zajímají, a které přišli na veletrh navštívit.

Obchodní jednání

Důležitou součástí veletrhů jsou obchodní jednání mezi partnery. I zde si bude moci návštěvník domluvit schůzku na veletrhu. Prostřednictvím chatovacího software pak může v určenou dobu na příslušném stánku té které firmy uzavřít obchod. Prozatím se bude muset spokojit vystavovatel i návštěvník s prostředím své vlastní kanceláře nebo domova a oželit nabízený pohárek něčeho na povzbuzení. Nicméně samotné jednání může dnes velmi úspěšně proběhnout i tímto způsobem.

Konference

K dobrému veletrhu patří i možnost navštívit doprovodný program veletrhu či dokonce konferenci. Dovolíme si pozvat všechny návštěvníky veletrhu na nosnou mezinárodní konferenci akce Březen – měsíc Internetu s názvem Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS ´99), konané v Hradci Králové ve dnech 15. a 16. března. Prostřednictvím přímého přenosu konference po internetu mohou zájemci na stránce www.stranky.cz navštívit zajímavý program konference o využití internetu v souvislosti se státní správou.

Partneři

Celý projekt se koná v rámci a pod záštitou kampaně Březen – měsíc Internetu, mediálním partnerem veletrhu se stala Česká tisková kancelář a celá akce bude probíhat v úzké spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a s hospodářským a podnikatelským týdeníkem Profit.

Pokud se tedy chcete na jaře seznámit s novinkami z oboru informačních technologií, jste srdečně zváni v polovině března na veletrh Počítačové Fórum ´99 na adrese http://www.stranky.cz. Zde také najdete až do zahájení veletrhu další informace.

Přihlaste se: http://www.stranky.cz/forum.htm
http://www.stranky.cz

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.