PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Probuďme se, je rok 1998!

Oblíbená odpověď jednoho z mých kamarádů na mé oznámení, že ten který den potřebuji zůstat v práci o nějakou tu hodinu déle, zní asi takhle: "Prosím Tě, probuď se, je rok 1998, dneska už se nedělá dvanáct hodin denně, kde žiješ?!". Možná jste to postřehli také, jakoby v poslední době zavládl mezi lidmi určitý nezájem o to, udělat něco navíc. Nikoliv ve smyslu budování společných šťastných zítřků, ale ve jménu spokojenosti zákazníka, který nás de facto živí a díky kterému lidově řečeno máme co do pusy. Jakoby opět zavládla určitá spokojenost s průměrností a vymizela snaha udělat víc než konkurence, jakoby někteří z nás čekali na někoho či něco, kdo a co dá všem zase pokud možno stejně a samozřejmě hodně. Nejsem rozhodně žádný pamětník a už vůbec ne vizionář, ale něco mi říká, že tomu ani po těchto volbách nebude. A jedním z důvodů je Internet. Možná si řeknete, co to kecám... Ale má to, alespoň podle mě, hlavu a patu. V poslední době jsou Internetu plná i média, která oslovují daleko více lidí, než samotný Internet. Pomáhají jeho rozvoji, který se nedá zastavit, takže jim stejně nic jiného nezbývá. Některá to pochopila a dokáží využít Internetu ve svůj prospěch, přišla na to, že Internet je i pro podnikání médium přinášející netušené možnosti. Dnes, kdy většina firem šetří každou korunu a investic do podnikatelských aktivit spíše ubývá, jsou náklady na spuštění projektu na Internetu jednou z nejmenších možných. A díky rannému stádiu Internetu u nás se i poměrně velmi mladí a technicky zdatní jedinci dokáží realizovat často i s poměrně značným komerčním efektem. Navíc jejich mladý organismus dokáže v případě nutnosti protáhnout den bez vážnějších problémů. Internet tedy jako velmi mladé nicméně výjimečné médium staví zase většinu z nás na startovní čáru a dává stejnou šanci dostat se na stupně vítězů. Příklady táhnou, říká se, o některých se dočtete v našem katalogu.

Za celou redakci Vám přeji dobré linky
rihapodp.gif (1530 bytes)

 

 

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.