PRESS CENTRUM

Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskuteční ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu Počítačové Fórum '99
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.


iDNES Český Amazon


Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
 

Internet na plný plyn

Konec předposledního roku s jedničkou na začátku se nezadržitelně blíží a s každým koncem roku bilancuje. I když v našem případě je na to možná ještě příliš brzy, dovolíme si malé ohlednutí. Ohlédnutí za tím, co přinesl necelý letošní rok na českém internetu.

Především z hlediska klasických médií to byl naprostý průlom v názoru na internet, jako na médium úplně nové a ojedinělé, které pro ně není nebezpečím a konkurentem, nýbrž pomocníkem a doplňkem jejich služeb. Kdo by si například ještě před rokem myslel, že v říjnu roku 1998 bude vydavatelství pořádat slavnostní recepci na oslavu webového serveru! Dvě nejsilnější televizní stanice používají dnes ve svém vysílání internet jako naprostou samozřejmost, rozhlasové stanice po celé republice vysílají on-line svoje pořady, nechybí ani speciální projekty v podobě přímých televizních a rozhlasových přenosů, ty poslední u příležitosti INVEXu. Silné servery z hlediska obsahu i návštěvnosti si jen upevnili svou pozici na trhu a nové a nové služby lákají den co den návštěvníky českého internetu. Rozbíhá se trh s reklamou na internetu, obsah českých serverů je každý den zajímavější, aktuálnější a lákavější a jejich návštěvnost je auditována podobně jako náklady periodik tištěných. Cena připojení a výpočetní techniky je stále nižší. Samé příznivé zprávy, které nastartovaly tempo rozvoje internetu, budou mít podle našeho názoru za následek, že koncem roku bude na českém internetu velmi rušno.

Tento rok byl také ve znamení velké kampaně s názvem Březen - měsíc Internetu. Akce, jejíž význam doceníme asi až za několik let, stejně jako jejího hlavního iniciátora pana Jaroslava Wintera z Profitu, který byl letos vyhlášen osobností české informatiky. Ale i spousta dalších projektů a akcí, které se letos na podporu internetu konaly, by si zasloužili velkou jedničku.

Doufám, že jako jednoho z užitečných pomocníků budete vy, naši čtenáři a uživatelé, považovat i tento katalog a jeho on-line podobu na adrese http://katalog.stranky.cz. Tištěný katalog dozná v příštím roce významných změn k lepšímu. Ale to předbíháme o jedno vydání. Nyní vám již přejeme úspěšný závěr letošního roku a na internetu surfujte bez váhání "na plný plyn". Uvidíte, že to stojí za to.

redakce WWW stránek
www.stranky.cz

 

(c)1998 Agentura Modré stránky s.r.o.