PRESS CENTRUM

  Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog
Portál
Pomocník

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskutečnil ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu a zde si můžete podívat na závěrečnou zprávu
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
  Hlavní katalog * Hospodářství * Automatizace  
 
domovské adresy 1 - 15 z 15

 • AMiT Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Český výrobce elektroniky pro průmyslovou automatizaci. Řídicí systémy (PCC, PLC), průmyslové textové a grafické terminály, informační systém DB-Net, průmyslové komunikace, napájecí zdroje. Vývoj a výroba hardware a firmware na zakázku s certifikací jakosti dle normy ISO 9001. Měření a regulace.
 • APLAUS Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  APLikované AUtomatizační Systémy - projekty řídících systémů, el. pohonů, souvisejících silových a ovládací obvodů, komplexní nebo dílčí dodávky, vizualizace, monitorování, analýzy, konzultace, dodávky řídících systémů, pohonů, čidel, spec. kabelů
 • AutomationShop Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Prodej automatizační techniky přes internet (řídicí systémy, frekvenční měniče, software).
 • AUTOMATIZACE Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Internetovské stránky časopisu Automatizace nabízejí kromě informací o tom, co v časopise najdete, i kalendář odborných výstav, veletrhů, seminářů a kurzů, odpovědní službu čtenářům, informace pro autory příspěvků, možnost on-line objednání inzerce, okamžitý kontakt s redakcí a mnoho jiného.
 • Axima Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • B&R automatizace Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Přímé zastoupení firmy Bernecker & Rainer Industrie Elektronik GmbH, Austria. Řídicí systémy PLC,PCC, operátorské panely PANELWARE, polohovací jednotky, CNC, průmyslová PC, průmyslové datové sítě, decentralizované periferie CAN, obrazovky Touch-Screen.
 • ICONICS Europe B.V. Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  GENESIS32 - SCADA systém bězící na op. systému Windows 95/98, Windows NT 4.0, Windows CE. Podporuje technologie OPC, VBA, ActiveX, ADO/OLEDB, COM, DCOM a IEC 1131-3. Možnost zajištění bezpečnosti systému, redundance, správy projektu.
 • Procontic Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Programovatelné logické automaty, řídicí systémy, PLC, SPS, AC31, CS31, Procontic, T200, výkonové jističe, stykače, frekvenční měniče, vše od ABB, prodej, technická podpora, software
 • RTP Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Služby v oboru elektro a měření a regulace: konzultace, projekce, software, montáže, oživení a uvedení do provozu, servis.
 • SATEC Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Společnost pro Automatizační Techniku a Alektroniku Chrudim, vážení a dávkování, průmyslové řídící systémy, měření a regulace, technologický software.
 • SPEL Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Distributor Rockwell Automation (Allen-Bradley, Rockwell Software) - řídicí systémy, operátorské panely, frekvenční měniče, software, CNC, atd.
 • Teco Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Český výrobce programovatelných automatů (PLC)TECOMAT a regulačních systémů TECOREG.
 • VAE Prosys Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Programovatelné logické automaty, řídicí systémy, PLC, SPS, AC31, CS31, Procontic, T200, výkonové jističe, stykače, frekvenční měniče, vše od ABB, prodej, technická podpora, software.
 • VAE ProSys Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Programovatelné logické automaty, řídicí systémy, PLC, SPS, AC31, CS31, Procontic, T200, výkonové jističe, stykače, frekvenční měniče, vše od ABB, prodej, technická podpora, software
 • ZPA-DP Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 •  


   
  SQL 1-2s
   
  (c)1998/99 Agentura Modré stránky s.r.o.
  web © 98 studio LizArt