PRESS CENTRUM

  Přidat/aktualizovat adresu
Hlavní katalog
Portál
Pomocník

Inzerce zde
Kontakty
O nás
Reference
Napsali o nás
Tiskové zprávy

Neplatiči
Napište nám!
 

 
Zavolejte do klubu!
Pro všechny naše čtenáře jsme připravili novinku v podobě Klubu Modrých a WWW stránek. Společně s téměř 40 partnery získáte členstvím spoustu výhod a slev například při přiipojení na internet, koupi počítače apod. Informace zde...
Zaregistrujte se
Chcete mít přehled o novinkách na našich serverech? Čekáte na nové informace na našich stránkách? Stačí, když vyplníte formulář a pravidelně vám budeme zasílat vyžádané informace.
Mám zájem o ...
- zaslání aktuálního katalogu
- předplatné dalších vydání
Zavolejte nám!
Nevíte si rady, máte jakýkoliv dotaz? WWW STRÁNKY
jsou tu pro vás!
tel.: (02) 6126 2442
Ikona pro Vás!
Pokud vám naše stránky pomohly najít hledanou firmu či informaci, budeme velmi rádi když na nás upozorníte ...!
Počítačové Fórum ´99
Pod záštitou II. ročníku kampaně Březen - měsíc Internetu se uskutečnil ve dnech 15. - 18.3. první ročník veletrhu informačních technologií na internetu a zde si můžete podívat na závěrečnou zprávu
APO
Jako člen Asociace poskytovatelů obsahu sítě internet (http://www.apo.cz) vás srdečně zveme na domovské stránky APO. Stanete se i vy členem APO?
Reklama
Nejen na našich webech WWW STRÁNKY, MODRÉ STRÁNKY a ČESKÝ AMAZON, ale i na zajímavých serverech interSEIF či Unie vydavatelů si u nás můžete objednat reklamu. Seznamte se v případě zájmu s aktualním ceníkem reklamy.Hledej :
  Tip: klíčová slova pište s diakritikou ...
Nové adresy ~ Aktuálně ~ Víte, že... ~ Články
 
  Hlavní katalog * Technika a počítače * Sítě  
 
domovské adresy 41 - 57 z 57

 • RLC Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Projekty a realizace slaboproudých rozvodů s využitím strukturované kabeláže. Instalace optických kabelových tras a komunikačních systémů. Velkoobchod s optickými kabeli Fotona a optickými komponenty 3M. Vlastní výrobu optických propojovacích kabelů - patchcordu a pigtailu. Správcovství sítí, poradn Projekty a realizace slaboproudých rozvodů s využitím strukturované kabeláže. Instalace optických kabelových tras a komunikačních systémů. Velkoobchod s optickými kabeli Fotona a optickými komponenty 3M. Vlastní výrobu optických propojovacích kabelů - patchcordu a pigtailu. Správcovství sítí, poradneskou a projekční činnost.
 • S com Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • S com Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Komplexní řešení sdělovacích systémů: * Počítačové sítě: Strukturované kabeláže - HW sítí - Telekomunikace - Telefonní ústředny - Bezdrátové připojení sítí * Zabezpečovací systémy: Elektrická zabezpečovací signalizace - Elektrická požární signalizace - Kamerové systémy - Přístupové systémy
 • SH plus Liberec Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • SilverStream Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • soft-tronik Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • SOFTEX NCP Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • SOLIDEA NET PARTNER Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • Systém NET Sokolov Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • Telmo Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  - telekomunikační a zabezpečovací technika - ISDN aplikace - antiradiační pouzdra pro mobilní telefony
 • Trialog Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • UINFO Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Domovská stránka firmy UINFO nabízí výrobky a služby hlavně z oblasti přístupových a docházkových systémů, kontroly evidence pohybu osob a elektronických zámků ELOCK. Pro zamezení kopírovnání software dodává hardwarové klíče FABKEY. Firma taktéž dodává RADIOMODEMy pro bezdrátovou komunikace mezi počítači. V oblasti software navrhuje a dodává informační systémy a poskytuje konzultace na využití INTERNETU ke zvýšení produktivity práce a usnadnění vnitropodnikové a externí komunikace.
 • UNIENT COMMUNICATIONS Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Pod Habrovou 8, 152 00 Praha 5 Tel.: (02)57895111 Fax: (02)57895555 distributor - Nortel Networks - XYLAN Corporation - ACT Networks
 • UNIS Computers Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Zajišťuje projekci, realizaci počítačovch sítí LAN i WAn, strukturovaných kabelážních systémů. Zabýváme se instalací a konfigurací aktivních síťových prvků CISCO, 3Com, DTP a síťových operačních systémů včetě připojení na Internet a budování Intranetů. Vyvíjíme informační systém pro ekonomiku, dopravu, výrobu a opravárenství PRYTANIS.
 • VaNET Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 • WAM Software Přidat jako vlastní odkaz do portálu
  Obchodní, ekonomický a výrobní software, aplikace na zakázku, aplikace pro internet, Windows, DOS, tvorba WWW stránek, poradenství, školení, počítačové sítě + PC hardware, systémová integrace.
 • ZERO Přidat jako vlastní odkaz do portálu
 •  


    1 ~ 2 ~ 3
  SQL 0-1s
   
  (c)1998/99 Agentura Modré stránky s.r.o.
  web © 98 studio LizArt